a-031 marca br. w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie odbył się Ogólnopolski Finał Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Młodych Artystów FAI 2011 "50 Years of Human Space Flight".

Do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowano 66 z 91 nadesłanych prac plastycznych. Komisja konkursowa wyłoniła po trzy najlepsze prace - w 3 kategoriach wiekowych. Wszystkie  prace naszych uczniów z etapu wojewódzkiego zostały zakwalifikowane do etapu międzynarodowego i zostaną przesłane do siedziby Międzynarodowej Federacji Lotniczej FAI w Szwajcarii.

Miejsca naszych uczniów:

Grupa I. - kategoria młodzików (urodzeni między 1.01.2001r. - 31.12.2004r.)

II miejsce Gracjan Kołoszyc
– Szkoła Podstawowa Kunowice (opiekun Pani Monika Kołoszyc)
III miejsce Katarzyna Dranczewska
– Szkoła Podstawowa nr 11 w Zielonej Górze (opiekun Pani Dorota Dranczewska)

Grupa II. - kategoria juniorów młodszych (urodzeni między 1.01.1997r. - 31.12.2000r.)

II miejsce Natalia Mikołajczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Gubinie (opiekun Pani Iwona Szymańska)
III miejsce Irmina Gabryelska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie (opiekun Pan Stanisław Gabryelski)

Grupa III. - kategoria juniorów (urodzeni między 1.01.1993r. - 31.12.1996r.)

I miejsce Hanna Pisarczyk – Publiczne Gimnazjum nr 3 w Świebodzinie (opiekun: Pani Teresa Berendt, Pani Małgorzata Kocot-Rejniak)
II miejsce Liwia Litecka – Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze (opiekun Pani Bożena Różycka)

Prace zostaną wyeksponowane w przestrzeni galeryjnej Bemowskiego Centrum Kultury - organizatora ogólnopolskiego finału, w okresie od 21 do 27 marca 2011 r.. Laureaci (zdobywcy miejsc 1-3) w każdej grupie wiekowej otrzymają: dyplom i medal Aeroklubu Polskiego oraz pamiątkowy album z okolicznościową dedykacją AP. Nagrody rzeczowe ufundowane przez Dyrektora Bemowskiego Centrum Kultury i sponsorów zostaną wręczone laureatom i wyróżnionym autorom prac podczas uroczystego zakończenia Ogólnopolskiego Finału Konkursu Młodych Artystów FAI 2011, w auli koncertowej Artbem 26 marca br. o godzinie 1200.

Kalendarz zawodów

Wyniki sportowe

Dokumenty

Klub